Regjistrohu           RSS 

Identifikohu

Email
Fjalekalimi

Me mbaj mend
Keni Harruar Fjalekalimin?
Regjistrohu

Pune Sipas Kategorive


Pune Sipas Qyteteve


Lajmerimet e Fundit

  • 2010-09-28
    Versioni per Celular i Work.al

    Work.al tani edhe ne celularin tuaj vetem me nje klik.

  • 2010-09-14
    Work.al Online

      Me kenaqesi ju njoftojme per hapjen e Portalit te pare profesional te tregut te punes ne Shqiperi, Kosove e Maqedoni dhe ne shtete te tjera te botes.Tani edhe ne Shqip!

Shiko te Gjitha Lajmet

Kerko Pune
Shteti
Rrethi
Bashkia/Komuna
   
   
5 vende pune aktualisht online. 1 CV aktualisht online.


Pune te Zgjedhura
Vendi i Punes Kompania Vendndodhja
Nuk ka publikime me parametrat e percaktuara ne sistem

Punet e Fundit
Vendi i Punes Kompania Vendndodhja
Menaxhere produktesh AZA Electronics
Financier Kontakt Shpk Tirane, Rrethi i Tiranës
Operator Telemarketing Eagle Connect Vlore, Rrethi i Vlorës
Asistente zyre DAST sh.a. Tirane, Rrethi i Tiranës

Postime te Blogut
Kompani te ZgjedhuraFaqja Kryesore     Llogaria Ime     Gjej Pune     Publiko CV     Kerko CV     Publiko Vend Pune     Kontakt   Rreth Nesh   Harta e Faqes